ceremonie@izabelajachnicka.pl
tel. +48 791 777 302

Death Game Night

zagrajmy w kości i porozmawiajmy o...

Gra w kości o śmierci

Czy zastanawiałeś się kiedyś...

Gdyby został Ci tylko jeden dzień życia, jak byś go spędził?

Gdyby śmierć była osobą, o co byś ją zapytał?

A co, gdybyś był nieśmiertelny?
Czy byłaby jakaś cena za wieczne życie?

Rozważ te i wiele innych pytań podczas wieczoru Death Game Night.

Zapraszam Cię do wspólnej gry w kości. Przygotowałam 44 fascynujące zagadnienia, które poruszają tematy życia, śmierci i zaświatów. Dołącz do nas w Klubojadalni Młodsza Siostra, w sobotę, 10 lutego o godzinie 16:00 i przeżyj niezwykłą przygodę rozmawiając o tematach ostatecznych z innymi śmiertelnikami.

Dla części z nas rozmowa o sprawach ostatecznych może wydawać się trudna, kłopotliwa. Śmierć to temat, którego „nie wypada poruszać”, zwłaszcza na spotkaniach towarzyskich. W konfrontacji z tak wielkim (i tak nieobecnym w publicznym dyskursie) tematem często czujemy, że brakuje nam słów. A nawet, gdy mamy swoje przemyślenia, obawiamy się wypowiedzieć je głośno z obawy o to, jak zostanie to odebrane.

Przyjdź i przekonaj się, że może być zupełnie inaczej. Poznaj innych, obcych, a zaskakująco bliskich ludzi. Możesz przyjść sam / sama lub w towarzystwie – to naprawdę nie ma znaczenia. Na pewno będę tam ja – więc jedną osobę już znasz.

Gra, w którą zagramy w Młodszej Siostrze, to efekt mojej 3-miesięcznej pracy. To jej premiera, więc tym bardziej nie mogę się doczekać, żeby Ci ją pokazać!

Gra jest narzędziem ułatwiającym otwartą rozmowę o śmierci z innymi uczestnikami. Spotkanie nie pełni jednak funkcji terapii ani grupy wsparcia. Udział w niej nie jest zalecany dla osób w stanie kryzysu lub w świeżej żałobie.

Death Game Night na POWIŚLU

Spotykajmy się 10 lutego o godz. 16:00 w Klubojadalni Młodsza Siostra (Dobra 14/16, 00-388 Warszawa; najbliższa stacja metra: linia 2, CN Kopernik). Wydarzenie zaplanowane jest na 2 godziny.

Zapisy przez stronę Instytutu Dobrej Śmierci.

Cena za udział w spotkaniu jest elastyczna. Swoim udziałem wspierasz działania Instytutu Dobrej Śmierci ♡

Izabela Jachnicka

Izabela Jachnicka pogrzeby humanistyczne

Projektuję i prowadzę osobiste ceremonie pogrzebowe w nurcie „slow farewell” – spokojne, piękne, rodzinne uroczystości, nastawione na przeżycie pożegnania z ukochaną osobą w bezpiecznej, empatycznej atmosferze. Wspieram w żałobie. W wolnych chwilach prowadzę spotkania Death Cafe, Death Game Night, piszę bloga lub nagrywam podcast. W moim sklepie internetowym znajdziesz podnoszące na duchu, czułe kartki kondolencyjne. Jeśli podoba Ci się to, co robię, możesz postawić mi kawę.